Sneakersy z recyklingu

Z troski o Was, naszych Klientów powstały sneakersy z recyklingu, czyli Recykers, które są naszą odpowiedzią na zbliżającą się wielkimi krokami katastrofę klimatyczną oraz problemy związane z zanieczyszczeniem środowiska. Recykers są wykonane w 71% z materiałów z recyklingu, a dokładniej z 7,5 butelek PET. Ponadczasowy design oraz ekologiczne podejście do wykonania sneakersów sprawiają, że są w całości wegańskimi butami w nurcie EKO.

Dlaczego buty z recyklingu?

W naszych czasach króluje fast-fashion i wygoda – kupujemy wszystko w plastikowych opakowaniach i wyrzucamy rzeczy zamiast dać im nowe życie. Sprzedając buty, które są ręcznie wykonane z butelek PET i posiadają ponadczasowy wygląd pragniemy wprowadzić na rynek obuwniczy nową jakość – jakość, która stawia na ekologię i standardy wykonywanych produktów, a nie na szybką i bezrefleksyjną modę.
Robimy to ze względu na Waszą i naszą przyszłość. Mamy nadzieję, że promując bardziej zrównoważoną i odpowiedzialną gospodarkę uda nam się poprawić los naszej planety.

Posadź drzewo kupując buty!

Kupując buty z serii Recykers wspieracie nie tylko zrównoważoną i odpowiedzialną gospodarkę, ale pomagacie sadzić drzewa! Z każdej zakupionej pary butów stworzonych z butelek PET, część zarobku przeznaczamy na organizację ekologiczną Fundacja Aeris Futuro, która w Waszym imieniu zasadzi drzewo.
Dzięki Waszym zakupom mamy szansę stworzyć lepszy klimat dla naszej wspólnej przyszłości.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.
Scroll to Top
Przewiń do góry