REGULAMIN ZWROTU

Prawo do odstąpienia od Umowy:

 1. Klientowi, który jest Konsumentem przysługuje 30-dniowy termin do odstąpienia od Umowy. Konsument ma prawo odstąpić od niniejszej Umowy w terminie 30 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od Umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia doręczenia Towaru Konsumentowi lub wskazanej przez niego osobie trzeciej, innej niż przewoźnik.
 2. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od Umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej Umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (wypełniony druk Odstąpienia od umowy, który należy odesłać razem ze zwracanym Towarem).
 3. Prosimy o korzystanie z naszego formularza odstąpienia od umowy (do pobrania poniżej).
 4. Aby zachować termin do odstąpienia od Umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od Umowy przed upływem terminu do odstąpienia od Umowy.
 5. Prosimy o zwrot Towaru w oryginalnym opakowaniu oraz o zabezpieczenie go w opakowanie ochronne. Prosimy o nieoklejanie oryginalnego opakowania taśmą klejącą na czas transportu.
 6. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. W celu stwierdzania charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy Klient może normalnie otworzyć lub rozpakować paczkę, by sprawdzić cechy i funkcjonowanie rzeczy oraz zbadać ją w sposób przyjęty zwyczajowo w sklepach stacjonarnych. Klient może przymierzyć Towar, nie może go natomiast nosić i użytkować. Klient może otworzyć oryginalne opakowanie, nie może go natomiast zniszczyć ani oklejać. Klient ponosi odpowiedzialność za powstałą szkodę. Zgodnie z art. 34 ust. 4 przedmiotowej ustawy, konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
 7. W przypadku odrzucenia zwrotu, koszty związane z odebraniem towaru czy ich odesłaniem pokrywa sam kupujący. Nie podejmujemy się dodatkowych kosztów wysyłki w przypadku zmniejszenia wartości rzeczy zwracanych towarów.
 8. Różnice wynikające z indywidualnych ustawień parametrów monitora i/lub komputera Konsumenta (kolor, proporcje itp.) nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego towaru. Jednakże Konsument ma prawo do odstąpienia od zakupu w ciągu 30 dni od daty otrzymania paczki bez podania przyczyny.

Skutki odstąpienia od Umowy:

 1. W przypadku odstąpienia od niniejszej Umowy zwracamy Państwu cenę towaru oraz koszty dostarczenia go do Państwa, maksymalnie jednak w wysokości kosztu najtańszej formy dostawy, dostępnej w naszej ofercie.  Zwrotu dokonujemy niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 30 dni od dnia, w którym zwrot zostanie dostarczony do siedziby firmy (na adres podany poniżej w pkt.2, w formularzu zwrotu towaru lub na naszej stronie internetowe). Zwrotu płatności dokonamy bez dodatkowych kosztów manipulacyjnych na wskazane przez Państwa konto bankowe, którego numer należy podać w formularzu zwrotu. We własnym zakresie ponoszą Państwo pełne koszty dostawy do nas towaru w związku z wykonaniem prawa odstąpienia.

 2. Towar należy odesłać na adres: KCR GROUP ul. Partyzantów 4, 42-300 Myszków, wraz z załączonym formularzem zwrotu towaru oraz paragonem. Nie odbieramy przesyłek wysyłanych za pobraniem lub wysyłanych do paczkomatów.
 3. Bezpośrednie koszty odesłania Towaru ponosi Klient. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Państwa do chwili otrzymania towaru z powrotem.

Zwrotu środków pieniężnych dokonujemy w ciągu 14 dni od momentu otrzymania przesyłki.

Formularz zwrotu do pobrania

Scroll to Top
Przewiń do góry